29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun…
17 Haziran 2020

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN…

Kahramanlıkları destanlaşarak dilden dile aktarılan milletimizin en büyük zaferlerinden biri olan Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Verilen büyük mücadele sonucunda kazanılan Cumhuriyetimizi korumak, değerlerine sahip çıkmak vatandaş olarak hepimizin sorumluluğundadır. Ecdadımızdan aldığımız bu taçlı emaneti, güçlü yarınlara taşımak, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak için çok çalışmamız gerektiğini unutmamalıyız. Ülkemizin güçlü olması konusunda çocuklarımızı iyi yetiştirmek, onları geleceğe hazırlamak, vatan, millet, bayrak ve ülke sevgisini onlara aşılamak bizim en önemli görevimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin ilanının 96. yılının büyük coşkusunu yaşadığımız bu günde; vatanımız için mücadele eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor,  tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.                                                                                                                                                                                                                                                                                                Uzm. Dr. Mehmet Emin GÜNDOĞDU

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Bingöl İl Sağlık Müdürü